رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 6 خبر


  • سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۲۱ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Tuesday 11 August

سه فیلم مستند «جایی برای فرشته ها نیست»، «زمستان است» و «تارهای ممنوعه» به عنوان پرفروش ترین آثار روز سوم جشنواره بین المللی سینماحقیقت شناخته شدند. به گزارش سینماخانه به نقل از ستاد خبری سیزدهمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت، در سومین روز از سیزدهمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت فیلم های «جایی برای فرشته ها نیست»، […]

سه فیلم مستند «جایی برای فرشته ها نیست»، «زمستان است» و «تارهای ممنوعه» به عنوان پرفروش ترین آثار روز سوم جشنواره بین المللی سینماحقیقت شناخته شدند.

به گزارش سینماخانه به نقل از ستاد خبری سیزدهمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت، در سومین روز از سیزدهمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت فیلم های «جایی برای فرشته ها نیست»، «زمستان است» و «تارهای ممنوعه» به ترتیب موفق شدند عنوان اول تا سوم پرفروش ترین آثار مستند نمایش داده شده را در این روز از آن خود کنند.

«جایی برای فرشته ها نیست» به کارگردانی سام کلانتری، «زمستان است» ساخته مهرداد زاهدیان و «تارهای ممنوعه» به کارگردانی حسن نوری در بخش رقابتی(مسابقه ملی) این رویداد بین المللی سینمای مستند شرکت دارند.

گفتنی است این آمار صرفا مربوط به آثاری است که بلیت آن ها در سامانه سینماتیکت به فروش گذاشته شده است.

سیزدهمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت به دبیری محمد حمیدی مقدم تا ۲۵ آذر ماه در پردیس سینمایی چارسو در حال برگزاری است.

آدرس سایت جشنواره www.irandocfest.ir است.

سینماخانه/ حامد بهجتی

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار