رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • شنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۹
  • السبت ۱۰ شعبان ۱۴۴۱
  • 2020 Saturday 4 April

شب گذشت فیلم سینمایی «آبادان یازده ۶۰» به کارگردانی مهرداد خوشبخت در کاخ رسانه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر برای اصحاب رسانه به نمایش درآمد. آبادان یازده ۶۰، این بار دفاع مقدس مردم از خاک پاک ایران را نه از زاویه خاکریزهای جهبه جنگ و از زاویه دید «رسانه» روایت می کند. رسانه ای که این […]

شب گذشت فیلم سینمایی «آبادان یازده ۶۰» به کارگردانی مهرداد خوشبخت در کاخ رسانه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر برای اصحاب رسانه به نمایش درآمد. آبادان یازده ۶۰، این بار دفاع مقدس مردم از خاک پاک ایران را نه از زاویه خاکریزهای جهبه جنگ و از زاویه دید «رسانه» روایت می کند. رسانه ای که این روزها با ظهور فناوری های نوین، رنگ و بو و حال و هوای دیگری دارد. «آبادان یازده ۶۰» فیلمی است قابل احترام، نه برای نشان دادن دلاوری های مردم ایران که بارها شاهد آن بوده ایم؛ بلکه برای نشان دادن سهم اقوام و سلیقه های مختلف در دفاع از این مرز و بوم (در حد بضاعت و زمان یک فیلم سینمایی). سلیقه ها و اقوام مختلفی که در نهایت تحت لوای پرچم ایران، یکپارچه و متحد می باشند.

«آبادان یازده ۶۰» فیلمی است میهنی و برای مردم؛ تا بار دیگر یادآور شود که ایران اسلامی ما برای عزت خود و یکپارچه بودن با خون جوانان این وطن گلگون گشته است.

سینماخانه / ا.ش شهابی

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار