رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 11 خبر


  • دوشنبه ۱۶ تیر ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۵ ذو القعدة ۱۴۴۱
  • 2020 Monday 6 July

چندی پیش مهناز افشار بازیگر مهاجرت کرده سینما در یادداشتی که در توییتر منتشر کرد به خاطر بازی در فیلم سینمایی «مهمانخانه ماه نو» ابراز پشیمانی کرد. این اعلام پشیمانی توسط مهناز افشار در شرایطی مطرح شد که این فیلم در حال اکران است و ندامت‌خوانی این بازیگر نه در زمان حضورش در این فیلم […]

چندی پیش مهناز افشار بازیگر مهاجرت کرده سینما در یادداشتی که در توییتر منتشر کرد به خاطر بازی در فیلم سینمایی «مهمانخانه ماه نو» ابراز پشیمانی کرد.
این اعلام پشیمانی توسط مهناز افشار در شرایطی مطرح شد که این فیلم در حال اکران است و ندامت‌خوانی این بازیگر نه در زمان حضورش در این فیلم و نه در پایان فیلمبرداری بلکه همزمان با اکران «مهمانخانه ماه نو» اظهار شده که به جای خود تعجب‌برانگیز است!
سرمایه‌گذار این فیلم در یادداشتی که برای بانی‌فیلم فرستاده و نسبت به این موضع‌گیری مهناز افشار واکنش نشان داده است.

این یادداشت را بخوانید:

خانم افشار به دلیل غرض ورزی شخصی به تمامی عوامل یک فیلم پرخرج و پرزحمت توهین کردند. کاش مردم آگاه باشند و بدانند یک فیلم سینمایی متشکل از عوامل جلوی دوربین و پشت دوربین است. این که یک بازیگر دستمزدش را بگیرد و به فکر خروجی کار و بازگشت سرمایه ی فیلم نباشد، به دور از شرافت است. خانم افشار با این توییت زننده ثابت کردند مردم ایران برایشان چه حکمی دارند.
خانم افشار!
شما تنها بازیگر این فیلم نبوده اید که این چونین خودخواهانه تصور کرده اید با تبلیغ منفی می توانید تیشه به ریشه ی زحمات دیگر عوامل بزنید. مشکل شما از آنجا آغاز شد که مونای مهمانخانه خوش درخشید. نقش شما به عنوان یک مادر تأثیرگذار بود اما با عذرخواهی تان ثابت شد که شما تنها نقش بازی کرده اید. شما سوسن تسلیمی نیستید که تصور کرده اید در خارج از وطن هم می توانید هنرمند باقی بمانید. مردم ایران شما را به اینجا رسانده اند. لاله مرزبان، علی شادمان، نسیم ادبی، مریم بوبانی، جواد یحیوی و دیگر بازیگران ایرانی در این فیلم خوش درخشیده اند، شما هم مادری تأثیرگذار بودید که با عذرخواهی تان ثابت کردید بازی کردن در همان نقش های گیشه پسند را ترجیح می دهید. امیدوارم آخرین خاطره ی وطنی تان در ذهن ایرانی ها همین نوشین مهمانخانه بماند تا خود واقعی تان. کاش مردم و مسئولین بدانند عدم رفتار صحیح یک بازیگر نباید به دیگر عوامل ضربه ای وارد کند.
با سپاس بی کران از دست اندرکاران فیلم مهمانخانه ی ماه نو، که با این حرکت خانم افشار خستگی در تنشان ماند.
به عنوان یک زن ایرانی، بنده از شما عزیزان بزرگوار عذرخواهی می‌کنم.
*سرمایه‌گذار فیلم «مهمانخانه ماه نو»

منبع: بانی فیلم

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار