رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 7 خبر


  • شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹
  • السبت ۲۵ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Saturday 15 August
  • دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۵
  • کد خبر : 50269
  • هنر
  • چاپ خبر : کارگاه مجازی «مستند بحران از منظر تولید» مرتضی شعبانی برگزار شد

بخش چهارم و پایانی «کارگاه مجازی انتقال تجربه مستند بحران» که همزمان با بحران همه‌گیری بیماری کرونا، در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه شده است، در فضای مجازی عرضه شد. عنوان این بخش «مستند بحران از منظر تولید» است که توسط «مرتضی شعبانی» تهیه‌کننده سینمای مستند ارائه شده است. به گزارش سینماخانه به […]

بخش چهارم و پایانی «کارگاه مجازی انتقال تجربه مستند بحران» که همزمان با بحران همه‌گیری بیماری کرونا، در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی تهیه شده است، در فضای مجازی عرضه شد. عنوان این بخش «مستند بحران از منظر تولید» است که توسط «مرتضی شعبانی» تهیه‌کننده سینمای مستند ارائه شده است.

به گزارش سینماخانه به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، مجموعه این کارگاه‌ها در ۴ سرفصل مختلف برگزار شد و فیلم آن به شکل Offline قابل دانلود و بازبینی روی وب‌سایت مرکز گسترش، پایگاه خبری سینماتجربی، صفحات فضای مجازی و آپارات است.

کارگاه مجازی «مستند بحران از منظر تولید» چهارمین بخش این مجموعه کارگاه‌ها است که با حضور «مرتضی شعبانی» تهیه‌کننده سینمای مستند ضبط و در فضای مجازی عرضه شده است.

طی سه هفته گذشته نیز دکتر «مصطفی جلالی‌فخر» به بهداشت گروه‌های مستندسازی در زمان بحران پرداخته بود، «محسن اسلام‌زاده» کارگاه انتقال تجربه‌ی مستند بحران را برگزار کرده بود و «محمدسعید محصصی» هم کارگاه «مستند پس از بحران» را ارائه داده بود.

علاقمندان جهت بازبینی کارگاه مجازی انتقال تجربه مستند بحران می‌توانند به صفحه ویژه سینماحقیقت در آپارات CINEMA_VERITE_film_festival، پایگاه خبری- تحلیلی سینماتجربی به نشانی www.cinematajrobi.ir، وب‌سایت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی www.defc.ir و فضای مجازی مراجعه نمایند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار