رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۵ آبان ۱۳۹۹
  • الإثنين ۹ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Monday 26 October

مراسم معرفی برگزیدگان مسابقه عکس، پوستر، نمایشنامه نویسی و پژوهش سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر برگزار شد. به گزارش سینماخانه؛ مراسم معرفی برگزیدگان مسابقه عکس، پوستر، نمایشنامه نویسی و پژوهش سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر امروز جمعه ۸ بهمن ماه، از ساعت ۱۸:۳۰ […]

مراسم معرفی برگزیدگان مسابقه عکس، پوستر، نمایشنامه نویسی و پژوهش سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر برگزار شد.

به گزارش سینماخانه؛ مراسم معرفی برگزیدگان مسابقه عکس، پوستر، نمایشنامه نویسی و پژوهش سی و پنجمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر امروز جمعه ۸ بهمن ماه، از ساعت ۱۸:۳۰ در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر برگزار شد.

برگزیدگان بخش های مختلف این مراسم به شرح زیر معرفی شدند:

مسابقه عکس

قدردانی از حامد ملک­پور برای عکاسی از نمایش «می سی سی پی نشسته می میرد» از تهران، حسین اسماعیلی برای عکاسی از نمایش «بی لالا (رقص مرگ)» از تهران، مونا تهرانی موید برای عکاسی از نمایش «بی لالا (رقص مرگ)» از تهران و فرناز مطلوبی برای عکاسی از نمایش «پریگرینوس…» از تبریز

رتبه­ سوم: سیدضیاالدین صفویان برای عکاسی از نمایش «مرد بالشی» از تهران

رتبه­ دوم: پرنا بهارعلی برای عکاسی از نمایش «سوء تفاهم» از تهران

رتبه­ اول: فرهاد جاوید برای عکاسی از نمایش «می­ سی­ سی ­پی نشسته می­ میرد» از تهران

مسابقه پوستر

قدردانی از ساقی انتظامی راد برای طراحی پوستر نمایش «اجراگر»، مهدی دوایی برای طراحی پوستر نمایش «اسکورسیزی»، زهرا انصاری برای طراحی پوستر نمایش «اشک­ های خدا شور نیست»

رتبه­ سوم: میثم نادری برای طراحی پوستر مجموع آثار

رتبه­ دوم: امیر مصباحی برای طراحی پوستر نمایش «چه کسی از ویرجینیا وولف می ­ترسد»

رتبه­ اول: مهدی فاتحی برای طراحی پوستر مجموع آثار

بخش هویت بصری

قدردانی از سعید خالقی برای طراحی هویت بصری «گروه تئاتر استو ویداتو»، سعید رضوانی و مریم فرهادی برای طراحی هویت بصری «گروه تئاتر تجربی مهتاب»، کارنگ طیاری و پونه صادق زاده برای طراحی هویت بصری «گروه تئاتر تماشا»

رتبه سوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیم می شود به سهند بادلی برای طراحی هویت بصری «گروه تئاتر سکوت»

رتبه دوم: لوح تقدیر و جایزه نقدی تقدیم می شود به ایمان ارضی برای طراحی هویت بصری «گروه تئاتر سیماچه»

رتبه اول: تندیس جشنواره، دیپلم افتخار و جایزه نقدی تقدیم می شود به الهام همت برای طراحی هویت بصری «گروه تئاتر شایا»

اخبار مرتبط

نظرات



آخین اخبار