رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۹
  • السبت ۱۹ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Saturday 5 December

مسعود تکاور کارگردان که برای فیلم سینمایی «کروکودیل» پروانه نمایش گرفته است منتظر رسیدن زمان مناسب برای اکران فیلمش است. مسعود تکاور کارگردان سینما و تلویزیون درباره زمان اکران فیلم سینمایی «کروکودیل» گفت: پس از صادر شدن پروانه نمایش فیلم مدتی است در پی این هستیم که «کروکودیل» را در یک زمان مناسب با پخش […]

مسعود تکاور کارگردان که برای فیلم سینمایی «کروکودیل» پروانه نمایش گرفته است منتظر رسیدن زمان مناسب برای اکران فیلمش است.

مسعود تکاور کارگردان سینما و تلویزیون درباره زمان اکران فیلم سینمایی «کروکودیل» گفت: پس از صادر شدن پروانه نمایش فیلم مدتی است در پی این هستیم که «کروکودیل» را در یک زمان مناسب با پخش کنندگی شرکت رسانه فیلمسازان با مدیریت حبیب اسماعیلی به نمایش بگذاریم.

تکاور عنوان کرد: با توجه به اینکه به موقعیت های مختلف مانند مسابقات جام جهانی فوتبال، ماه مبارک رمضان و … برخورد کرده ایم باید یک زمان دیگر برای اکران این اثر سینمایی پیدا کنیم.

وی در پایان گفت: شرایط برای ساخت فیلم دوم سینمایی من همواره شده است که سعی می کنم آن را بعد از ساخت سریالم، کلید بزنم.

فیلم سینمایی «کروکودیل» فضایی حادثه ای دارد و درباره چند جوان است که می خواهند از مسیری سریع اما پر خطر، همه چیز را یک شبه به دست بیاورند، اما …

عوامل فیلم سینمایی حادثه ای «کروکودیل» عبارتند از نویسنده و کارگردان: مسعود تکاور، تهیه کننده: عزت الله جامعی ندوشن، سرمایه گذار: یوسف نادعلی و صداگذار: محمدمهدی جواهرزاده.

بازیگرانی که در فیلم سینمایی «کروکودیل» به ایفای نقش پرداختند عبارتند از کوروش تهامی، اندیشه فولادوند، حسین مهری، الهه حصاری، رضا یزدانی، رامین پرچمی، افسانه چهره آزاد و رامتین خداپناهی.

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار