رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • یکشنبه ۹ آذر ۱۳۹۹
  • الأحد ۱۳ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Sunday 29 November

آی فیلم عربی در تعطیلات عید فطر برای مخاطبانش هر شب یک فیلم سینمایی نمایش می‌دهد‌ و «دوربین بر دوش» هیسپان با نگاهی موشکافانه، هر هفته در قالب گزارش‌های متنوع از کشورهای اسپانیایی زبان به سوژه‌های داغ رسانه‌ای، می‌پردازد. به گزارش سینماخانه، کانال عربی این شبکه هفت فیلم سینمایی ایرانی را در هفت شب به […]

آی فیلم عربی در تعطیلات عید فطر برای مخاطبانش هر شب یک فیلم سینمایی نمایش می‌دهد‌ و «دوربین بر دوش» هیسپان با نگاهی موشکافانه، هر هفته در قالب گزارش‌های متنوع از کشورهای اسپانیایی زبان به سوژه‌های داغ رسانه‌ای، می‌پردازد.

به گزارش سینماخانه، کانال عربی این شبکه هفت فیلم سینمایی ایرانی را در هفت شب به نمایش می‌گذارد. پخش این فیلم‌های سینمایی از سه‌شنبه بیست و یکم خرداد با نمایش «راه بهشت» مهدی صباغ‌زاده آغاز می‌شود.  امین زندگانی، نسرین مقانلو، رضا رویگری، الهام حمیدی و رامتین خداپناهی بازیگران شاخص این فیلم سینمایی‌اند که خلاصه داستانش‌ از این قرار است: مصعب بن عمیر اشراف‌زاده اهل مکه عاشق دختری بادیه‌نشین می‌شود. او با مخالفت خانواده روبه‌رو است.

چهارشنبه، بیست و دوم خرداد «عروس» بهروز افخمی با بازی نیکی کریمی و ابوالفضل پورعرب به آی‌فیلم می‌آید.

فیلم ضدصهیونیستی «شکارچی شنبه» به کارگردانی پرویز شیخ‌طادی و بازی علی نصیریان برای پخش در روز پنجشنبه آماده شده است.

«خط ویژه»، «پسر آدم، دختر حوا»، «کلاه‌قرمزی» و «فرشته‌ها باهم می‌آیند» نیز به ترتیب برای پخش در روزهای جمعه، شنبه، یکشنبه و دوشنبه در نظر گرفته شده‌اند.

برپایه این گزارش، این هفت فیلم سینمایی ساعت ۱۸:۰۰ به وقت مکه (۱۹:۳۰ به‌وقت تهران) قرار گرفته‌اند و بازپخششان نیز در ساعت‌های ۰۰:۰۰، ۰۶:۰۰ و ۱۲:۰۰ خواهدبود.

مشکلات لاتینی‌ها در «دوربین بر دوش» هیسپان

برنامه «دوربین بر دوش» هیسپان با نگاهی موشکافانه، هر هفته در قالب گزارش‌های متنوع از کشورهای اسپانیایی زبان، به مشکلات و سوژه‌های داغ رسانه ای که زندگی مردم را تحت تاثیر قرار داده است، می‌پردازد. این برنامه که توسط خبرنگاران خارج از کشور شبکه هیسپان، تهیه و تولید می‌شود، هر هفته پنج شنبه‌ها گزارش‌های متنوع و مختلف را که از سراسر کشورهای اسپانیایی زبان برای برنامه فرستاده می‌شود، به نمایش می‌گذارد. این هفته؛ «دوربین بر دوش» در مدت زمان ۲۵ دقیقه‌ای خود به سراغ سوژه‌ها و گزارش‌هایی رفته که موضوع آنها بازتاب زیادی در آن کشورها داشته است.

 گزارش آخر برنامه دوربین بر دوش این هفته هیسپان تی وی مربوط به افراد زیادی در کشور پاناماست که به دلیل هزینه های بالای پزشکی و درمانی قادر به درمان بیماری های خود نیستند و از طرفی نابرابری در ارائه خدمات بهداشتی در بیمارستان‌ها مشکل دیگری است که گریبان‌گیر قشر کارگر و ضعیف جامعه شده است.

برپایه این گزارش، برنامه «دوربین بر دوش» پنج‌شنبه هر هفته ساعت ۰۰:۳۰ بامداد به وقت تهران  به روی آنتن می‌رود و بازپخش آن همان روز ساعت ۱۳:۰۳ است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار