رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۱۶ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 2 December

فیلم سینمایی دو کیلومتر به کردان به تهیه کنندگی، نویسندگی و کارگردانی محمد جعفر رضایی هنجنی در سکوت کامل خبری به پایان رسید. به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای؛ “هنجنی” تهیه کننده, کارگردان و نویسنده فیلم سینمایی دوکیلومتر به کردان از پایان تصویر برداری این فیلم بعد از ۳ هفته خبر […]

فیلم سینمایی دو کیلومتر به کردان به تهیه کنندگی، نویسندگی و کارگردانی محمد جعفر رضایی هنجنی در سکوت کامل خبری به پایان رسید.

به گزارش سینماخانه و به نقل از مشاور رسانه ای؛ “هنجنی” تهیه کننده, کارگردان و نویسنده فیلم سینمایی دوکیلومتر به کردان از پایان تصویر برداری این فیلم بعد از ۳ هفته خبر داد.
این فیلم در ژانر اجتماعی ساخته شده و داستانی از کینه, دروغ و ناامیدی را روایت می کند; در نهایت این صفات منجر به اتفاقات ناخوشایند و جبران ناپذیر میگردد, که باعث می شود فرد حتی از عزیزان خود بگذرد.


بازیگران این فیلم سینمایی عبارتند از:
حمیدرضا پگاه، شقایق فراهانی، مهدی صبایی، یوسف مرادیان، شهرزاد کمال زاده، علی رضا استادی، سیاوش چراغی پور،سیاوش گرجستانی، مهری آل آقا، پروین ملکی، صفر کشکولی
و با معرفی رضا خیاط، محمد حسین رضایی هنجنی، نگار ایمانی، زهرا سزاوار، آریا یوسف وند، بهار داور زنی، محمد اکبرزاده، محمد حمیدی فرد و فرنام میر هاشمی، و باهنرنمایی بازیگر نوجوان علی اصغر رضایی هنجنی میباشند. .
از دیگر عوامل این کار میتوان به دستیار یک و برنامه ریز: سعید غلامی, دستیاران کارگردان: پویان درزی، الناز حسینی, مدیر فیلم برداری: مجید طرقی, دستیار یک فیلم بردار: محمد آقا حسینی, طراح صحنه و لباس: شقایق الله وردی, مدیر صدابرداری و صداگذاری: بهروز معاونیان, طراح گریم: علی بهرامی فر, مدیر تولید: حسین بشگرد, مدیر تدارکات: سجاد نوری, منشی صحنه: آنیتا فیروز بخت, تدوین: کاوه ایمانی, عکاس: آرمین فلکی, مشاور رسانه ای: محسن بیده اشاره کرد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار