رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 9 خبر


  • دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۹
  • الإثنين ۱۴ ربيع ثاني ۱۴۴۲
  • 2020 Monday 30 November
«داستان یک شهر» از پنجره آی‌فیلم

سریال به یاد ماندنی اصغر فرهادی پخش می شود

مجموعه تلویزیونی «داستان یک شهر» به  تهیه کنندگی و کارگردانی اصغر فرهادی از پنجشنبه ۱۸ مرداد، روی آنتن آی‌فیلم فارسی قرار می‌گیرد. به‌گزارش سینماخانه به نقل از روابط عمومی شبکه آی‌فیلم، این مجموعه ۲۶قسمتی، محصول سال ۷۸ است که جایگزین سریال «روزهای بی‌قراری» می‌شود. «داستان یک شهر» به نویسندگی علیرضا بذرافشان درباره چند جوان با […]

مجموعه تلویزیونی «داستان یک شهر» به  تهیه کنندگی و کارگردانی اصغر فرهادی از پنجشنبه ۱۸ مرداد، روی آنتن آی‌فیلم فارسی قرار می‌گیرد.

به‌گزارش سینماخانه به نقل از روابط عمومی شبکه آی‌فیلم، این مجموعه ۲۶قسمتی، محصول سال ۷۸ است که جایگزین سریال «روزهای بی‌قراری» می‌شود.

«داستان یک شهر» به نویسندگی علیرضا بذرافشان درباره چند جوان با روحیات مختلف است که تولید برنامهٔ «در شهر» را در دست می‌گیرند، و در هر برنامه با پرداختن به موضوعی، گزارش تهیه می‌کنند، که این گزارش آنها را با داستانی پیوند می‌دهد.

فرامرز صدیقی، آتنه فقیه نصیری، علی قربان زاده، علی سلیمانی، امیرحسین صدیق، رامبد شکرابی، رضا ایران منش، بهاره رهنما، سروش صحت، نیما رئیسی و سعید آقاخانی در این مجموعه ایفای نقش کرده‌اند.

مجموعه تلویزیونی «داستان یک شهر» از پنجشنبه ۱۸ مرداد، هر شب ساعت ۲۳:۰۰ روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود و بازپخش آن در ساعت‌های ۷:۰۰ و ۱۵:۰۰ روز بعد خواهد بود.

سینماخانه/ حامد بهجتی

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار