رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹
  • الأحد ۳ جماد ثاني ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 17 January

دایان کیتون از دیدن نسخه بازتدوین شده «پدرخوانده ۳» به عنوان یکی از بهترین لحظات زندگی اش یاد کرد. به نقل از ورایتی، دایان کیتون بازیگر آمریکایی برنده جایزه اسکار درباره نسخه باز تدوین شده «پدرخوانده ۳» با عنوان «پدرخوانده، مؤخره: مرگ مایکل کورلئونه» که قرار است روز ۴ دسامبر به نمایش عمومی دربیاید اظهار […]

دایان کیتون از دیدن نسخه بازتدوین شده «پدرخوانده ۳» به عنوان یکی از بهترین لحظات زندگی اش یاد کرد.

به نقل از ورایتی، دایان کیتون بازیگر آمریکایی برنده جایزه اسکار درباره نسخه باز تدوین شده «پدرخوانده ۳» با عنوان «پدرخوانده، مؤخره: مرگ مایکل کورلئونه» که قرار است روز ۴ دسامبر به نمایش عمومی دربیاید اظهار نظر کرد.

دایان کیتون که نقش «کِی» را در سه گانه «پدرخوانده» داشت گفت: دیدن این نسخه از فیلم یکی از بهترین لحظات تمام عمرم بود، برای من این رویایی بود که محقق شد، من نورپردازی فیلم را کاملا متفاوت دیده بودم، وقتی دوباره آن را دیدم مثل این بود که بگویید اوه نمی دانم، واقعا به نظر نمی رسید که این کار خوب انجام شود، نظرات درباره فیلم خوب نبود، اما فرانسیس (فورد کوپولا) اول و آخر کار را تغییر داده و من به شما می گویم این عمل نتیجه داده است.

دایان کیتون تاکید کرد این نسخه جدید کوپولا مردم را وادار به تجدید نظر درباره فیلم می کند. او گفت: نمی دانم چرا مردم ارزش این فیلم را نمی دانستند، البته خودم هم یکی از آنها بودم. نمی دانم چه مرگم بود؟ چرا این فیلم را قبلا دوست نداشتم.

ستاره «آنی هال» در پایان گفت: امیدوارم مردم بتوانند فیلم را در سالن سینما با موسیقی و صدای عالی ببینند.

نسخه بلوری فیلم «پدرخوانده، مؤخره: مرگ مایکل کورلئونه» در تاریخ ۸ دسامبر عرضه می شود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار