رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • یکشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰
  • الأحد ۲۷ رمضان ۱۴۴۲
  • 2021 Sunday 9 May
  • چهارشنبه ۲۵ فروردین ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۸
  • کد خبر : 66055
  • دسته‌بندی نشده
  • چاپ خبر : متجاوز جنسی هالیوود در حال نابینا شدن است!

هاروی واینستین، تهیه‌کننده معروف هالیوودی که از مدت‌ها پیش به دلیل اتهامات جنسی در زندان به سر می‌برد، درحال از دست دادن دندان و بینایی است. به نقل از تلگراف، هاروی واینستین، تهیه‌کننده مطرح هالیوودی که به جرم تجاوز و رسوابی‌های جنسی به ۲۳ سال زندان محکوم شده است، چیزی بیش از شرافت، حتی چهره و […]

هاروی واینستین، تهیه‌کننده معروف هالیوودی که از مدت‌ها پیش به دلیل اتهامات جنسی در زندان به سر می‌برد، درحال از دست دادن دندان و بینایی است.

به نقل از تلگراف، هاروی واینستین، تهیه‌کننده مطرح هالیوودی که به جرم تجاوز و رسوابی‌های جنسی به ۲۳ سال زندان محکوم شده است، چیزی بیش از شرافت، حتی چهره و آینده خود را از دست داده است.

 از آنجا که او پشت میله‌های زندان بود، این تهیه‌کننده تقریباً کور شده و دندان‌های زیادی از دست داده است.

این مجرم جنسی محکوم شده، مجبور است روز سه‌شنبه نیز به دلیل اتهام جدید در لس آنجلس در دادگاه حاضر شود. به گفته وکیل این غول بدنام هالیوودی، اگرچه او به ظاهر خوب به نظر می‌رسید، اما مشکلات جدی در سلامتی وی وجود دارد.

او همچنین تأکید کرده است که وینستین را نمی‌توان به لس‌آنجلس تحویل داد زیرا او ابتدا نیاز به مراقبت‌های فوری دندانپزشکی و جراحی چشم دارد. گویا این تهیه‌کننده حداقل چهار دندان از دست داده و تقریباً نابینا شده است.

قاضی یک هفته به تیم حقوقی وینستین فرصت داد تا طرح استرداد را صادر کنند. در تاریخ ۳۰ آوریل او تصمیم خواهد گرفت که آیا وینستین باید به آنجا برود یا نه. این امر تاکنون دو بار به تعویق افتاده است.

وی در ۱۱ مورد تجاوز جنسی در لس آنجلس متهم شده است. در صورت محکومیت به این جرائم ، مجازات وی می تواند تا ۱۴۰ سال زندان باشد.

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار