رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 25 خبر


  • سه شنبه ۵ مرداد ۱۴۰۰
  • الثلاثاء ۱۷ ذو الحجة ۱۴۴۲
  • 2021 Tuesday 27 July

شبکه چهار هر هفته با برنامه «روایت سپید» در گفت‌وگو با مفاخر پزشکی به تاریخ نظام سلامت در ایران می‌پردازد. به نقل از شبکه چهار هر هفته با برنامه «روایت سپید» در گفت‌وگو با مفاخر پزشکی به تاریخ نظام سلامت در ایران می‌پردازد. این برنامه به تاریخ شفاهی نظام سلامت در ایران می‌پردازد و درباره […]

شبکه چهار هر هفته با برنامه «روایت سپید» در گفت‌وگو با مفاخر پزشکی به تاریخ نظام سلامت در ایران می‌پردازد.

به نقل از شبکه چهار هر هفته با برنامه «روایت سپید» در گفت‌وگو با مفاخر پزشکی به تاریخ نظام سلامت در ایران می‌پردازد.

این برنامه به تاریخ شفاهی نظام سلامت در ایران می‌پردازد و درباره سیر مدیریت نظام سلامت در ایران با مدیران با سابقه در حوزه بهداشت و درمان که در سال‌های دور و نزدیک در مسئولیت‌های مهمی همچون وزارت حاضر بوده‌اند، به گفت‌وگو نشسته است. تهیه کننده روایت سپید مصطفی پورمحمدی و مجری(میزبان) برنامه کیانوش جهانپور است.

مهمان برنامه این هفته که سه‌شنبه‌ها ساعت ۲۱ از شبکه چهار پخش می‌شود، “دکتر سید علیرضا مرندی” است.

مرندی اخیرا در بیمارستان بستری شده است؛ مهدی فضائلی از مسئولان دفتر رهبر انقلاب در توئیتی نوشته است: ‏دکتر ‎مرندی رابطه‌ای دیرینه و صمیمی با ‎رهبر انقلاب دارد و حضرت آقا نگران حال ایشان هستند لذا در دو سه هفته اخیر چند بار با واسطه پیگیر سلامتی و روند درمان ایشان شده‌اند.

روایت سپید محصول گروه دانش شبکه چهار سیما و با مشارکت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در ۵۲ قسمت ۴۵ دقیقه ای تولید شده است.

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار