رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 16 خبر


  • پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۴۰۰
  • الخميس ۱۴ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Thursday 21 October

کمپانی دیزنی شکایت اسکارلت جوهانسون از این کمپانی را ناراحت کننده و غم انگیز خواند. به نقل از ورایتی، کمپانی والت دیزنی به خبر شکایت اسکارلت جوهانسون از این شرکت فیلمسازی واکنش نشان داد. روز گذشته ۲۹ جولای وکلای اسکارلت جوهانسون اعلام کردند، این بازیگر از کمپانی دیزنی به دلیل نقض قرارداد پخش فیلم «بیوه سیاه» و اکران همزمان […]

کمپانی دیزنی شکایت اسکارلت جوهانسون از این کمپانی را ناراحت کننده و غم انگیز خواند.

به نقل از ورایتی، کمپانی والت دیزنی به خبر شکایت اسکارلت جوهانسون از این شرکت فیلمسازی واکنش نشان داد.

روز گذشته ۲۹ جولای وکلای اسکارلت جوهانسون اعلام کردند، این بازیگر از کمپانی دیزنی به دلیل نقض قرارداد پخش فیلم «بیوه سیاه» و اکران همزمان این فیلم در سرویس استریم شکایت کرده است.

بلافاصله بعد از اعلام این خبر، کمپانی دیزنی در بیانیه ای شکایت اسکارلت جوهانسون را یک بی اعتنایی جدی به آثار هولناک و طولانی مدت بیماری همه گیر کرونا خواند.

در بیانیه غیرمعمول و آتشین دیزنی آمده است: این دادخواست به ویژه از این جهت ناراحت کننده و غم انگیز است که به اثرات هولناک و طولانی مدت بیماری همه گیر کرونا بی توجهی شده است.

این کمپانی تاکید کرده اسکارلت جوهانسون در حال حاضر برای فیلم «بیوه سیاه» ۲۰ میلیون دلار دریافت کرده و حالا مدعی است انتشار «بیوه سیاه» در دیزنی پلاس به میزان قابل توجهی غرامت نصیب وی می کند.

کمپانی دیزنی البته هیچ مدرکی درباره مذاکره مجدد با اسکارلت جوهانسون و یا نرسیدن به توافق بین این بازیگر و کمپانی ارائه نکرد.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار