رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 22 خبر


  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰
  • الأحد ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۳
  • 2021 Sunday 17 October

اسلوونی با فرستادن فیلم «سانرمو» به نهمین کشوری تبدیل شد که نماینده خود را برای اسکار معرفی کرد. به نقل از اسلوونیا تایمز، کشور اروپایی اسلوونی فیلم «سانرمو» به کارگردانی میروسلاو ماندیچ را به عنوان نماینده خود برای شرکت در بخش بین الملل اسکار دوره نود و چهارم معرفی کرد. قصه فیلم «سانرمو» درباره دو […]

اسلوونی با فرستادن فیلم «سانرمو» به نهمین کشوری تبدیل شد که نماینده خود را برای اسکار معرفی کرد.

به نقل از اسلوونیا تایمز، کشور اروپایی اسلوونی فیلم «سانرمو» به کارگردانی میروسلاو ماندیچ را به عنوان نماینده خود برای شرکت در بخش بین الملل اسکار دوره نود و چهارم معرفی کرد.

قصه فیلم «سانرمو» درباره دو شخصیت به نام ها برونو و دوسا است که در خانه سالمندان زندگی می کنند. آنها هر از چند گاهی همدیگر را ملاقات می کنند و با هم وقت می‌گذرانند با این حال همیشه فراموش می کنند که یکدیگر را می شناسند.

پیش از این فیلم های «من مرد تو هستم» به کارگردانی ماریا شرادر، «پناهگاه» ساخته ایوان ایکیچ از کشور صربستان، «کندو» ساخته بلرتا باشولی از کشور کوزوو، «اولگا» ساخته الی گراپ از سوییس، «تپش‌های کازابلانکا» ساخته نبیل عیوش از مراکش، «ساختمان سفید» ساخته کاویچ نیانگ از کامبوج، «ردی به جا نگذار» ساخته یان پ. ماتوشینسکی از لهستان و «زیردریایی» ساخته آلفردو لئون لئون از اکوادور به آکادمی اسکار فرستاده شده اند.

نود و چهارمین دوره اسکار روز ۲۷ مارس ۲۰۲۲ برگزار می شود.

منبع: صبا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار