رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۹ تیر ۱۴۰۱
  • الخميس ۰ ذو الحجة ۱۴۴۳
  • 2022 Thursday 30 June

برنامه تلویزیونی”دستخط” این هفته جمعه ۳تیر ماه در آستانه برزگداشت شهدای واقعه هفتم تیر میزبان دکتر منصور رضوی معاون اسبق رئیس جمهورخواهد بود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه پنج، در برنامه پیش روی “دستخط” که جمعه ساعت ۱۶:۲۰ از قاب شبکه پنج سیما تقدیم نگاه مخاطبان می شود، دکتر رضوی […]

برنامه تلویزیونی”دستخط” این هفته جمعه ۳تیر ماه در آستانه برزگداشت شهدای واقعه هفتم تیر میزبان دکتر منصور رضوی معاون اسبق رئیس جمهورخواهد بود.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه پنج، در برنامه پیش روی “دستخط” که جمعه ساعت ۱۶:۲۰ از قاب شبکه پنج سیما تقدیم نگاه مخاطبان می شود، دکتر رضوی که از بازماندگان حادثه‌ی هفتم تیر هستند ،از چگونگی وقوع این اتفاق، نقش منافقین و بنی‌صدر خواهند گفت.
هم‌چنین در این برنامه با دکتر رضوی که از اعضای اولین دوره‌ی شورای اسلامی شهر تهران بودند ،درباره‌ی دلایل انحلال این شورا گفتگو خواهد شد.
بررسی عملکرد دولت سیزدهم از نگاه دکتر رضوی که سابقه‌ی معاونت در دو دولت را داشته‌اند، از دیگر محورهای دست‌خط در این هفته است.
رابطه‌ی مردم با نظام مقدس جمهوری اسلامی، انتخاب رهبر معظم انقلاب در سال ۶۸ و .. مباحثی است که در این برنامه پیرامون آن گفتگو خواهد شد.
“دستخط “که به گفتگو های صریح با نخبگان سیاسی، فرهنگی، اقتصادی، پزشکی و اجتماعی می پردازد، کاری از گروه اجتماعی شبکه پنج سیما است و این برنامه گفتگو محور و تحلیلی را محمد حسین رنجبران هر هفته جمعه ها حوالی ساعت ۱۶:۱۵ اجرا خواهد کرد.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار