رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 2 خبر


  • یکشنبه ۲۳ مرداد ۱۴۰۱
  • الأحد ۱۶ محرم ۱۴۴۴
  • 2022 Sunday 14 August

حامد عسگری و حبیب احمدزاده این هفته مهمان برنامه تلویزیونی «اقیانوس آرام» خواهند شد که از شنبه تا چهارشنبه به روی آنتن شبکه دو می‌رود. به گزارش سینماخانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، مهمان‌های هفته پنجم برنامه تلویزیونی «اقیانوس آرام» که هر هفته از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸روی آنتن شبکه دو می‌رود، […]

حامد عسگری و حبیب احمدزاده این هفته مهمان برنامه تلویزیونی «اقیانوس آرام» خواهند شد که از شنبه تا چهارشنبه به روی آنتن شبکه دو می‌رود.

به گزارش سینماخانه به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، مهمان‌های هفته پنجم برنامه تلویزیونی «اقیانوس آرام» که هر هفته از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸روی آنتن شبکه دو می‌رود، به ترتیب امید وحیدی(استاد دانشگاه)، حبیب احمدزاده (نویسنده)، حامد عسگری(شاعر و نویسنده)، حامد علیزاده(قاری قرآن)، محمد نسیمی(عکاس) خواهند بود.

فصل چهارم مجموعه تلویزیونی «اقیانوس آرام» به کارگردانی هادی نعمت اللهی و رضا محبی هر هفته از شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۸ از روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۱:۳۰ پخش می‌شود.

«اقیانوس آرام» با محور قرار دادن نوجوان‌ها تلاش می‌کند به دغدغه‌های هویتی آن‌ها پاسخ دهد و با بازگو کردن تجربیات نوجوانی افراد موفق به انتقال تجربه کمک کند.

فصل چهارم «اقیانوس آرام» به تهیه‌کنندگی هادی نعمت الهی، محصول سازمان هنری رسانه‌ای اوج است که در ۵۲ قسمت تولید شده است.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار