رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 12 خبر


  • شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲
  • السبت ۳ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Saturday 25 March

چهاردهمین قسمت از مجموعه مستند آبروی کوچه ها با عنوان “عمو بشیر” زندگی شهید مدافع حرم بشیر توانایی پور را برای مخاطبان روایت می کند. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، آبروی کوچه ها این هفته جمعه ۱۲ اسفندماه در قابی متفاوت راوی زندگی خانوادگی و اجتماعی شهید مدافع […]

چهاردهمین قسمت از مجموعه مستند آبروی کوچه ها با عنوان “عمو بشیر” زندگی شهید مدافع حرم بشیر توانایی پور را برای مخاطبان روایت می کند.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، آبروی کوچه ها این هفته جمعه ۱۲ اسفندماه در قابی متفاوت راوی زندگی خانوادگی و اجتماعی شهید مدافع حرم است.
مخاطبان مستند آبروی کوچه ها در این قسمت، داستانک های کوتاهی از زندگی این شهید مانند زنی که اصرار داشت تا همراه همسرش به نبرد داعش برود،  راننده ی آژانسی که درآمد ش را وقف دیگران کرد و نوجوانانی که به واسطه تلاش خادم مسجد ی در صالحیه بهارستان راه آینده ی خود را پیدا کرد و… را خواهند دید.
گفتگو با همرزمان و دوستان شهید، تبیین فعالیت های خیرخواهانه و برگزاری مراسم گرامیداشت این شهید با مشارکت اهالی محل و همسایگان از بخش های تماشایی این مستند ترکیبی است که تقدیم نگاه مخاطبان می شود.
مستند” آبروی کوچه ها” کاری از گروه معارف اسلامی شبکه پنج سیما به تهیه کنندگی و کارگردانی رضا محمدنیا است که بصورت هفتگی جمعه  شب ها حوالی ساعت ۲۲:۳۰ مهمان خانه مخاطبان می شود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار