رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 14 خبر


  • شنبه ۵ فروردین ۱۴۰۲
  • السبت ۳ رمضان ۱۴۴۴
  • 2023 Saturday 25 March

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، ویژه‌ برنامه «دار دو» به مناسبت روز درخت‌کاری امروز یکشنبه ۱۴ اسفند با حضور مهمانانی ویژه از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود. پرویز سلیمانی جنگلبان نمونه استان لرستان، علی خضری دوستدار طبیعت با همراهی محمد یاراحمدی هنرمند گرافیست و نقاش در دومین قسمت ویژه‌برنامه «داردو» حضور […]

به گزارش سینماخانه و به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، ویژه‌ برنامه «دار دو» به مناسبت روز درخت‌کاری امروز یکشنبه ۱۴ اسفند با حضور مهمانانی ویژه از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.
پرویز سلیمانی جنگلبان نمونه استان لرستان، علی خضری دوستدار طبیعت با همراهی محمد یاراحمدی هنرمند گرافیست و نقاش در دومین قسمت ویژه‌برنامه «داردو» حضور دارند و با پرهام دیباج مجری این برنامه گفت‌وگو خواهند کرد.

مهمان ویژه این برنامه علی خضری دوستدار طبیعت و فعال اجتماعی در منطقه دودانگه ساری است که شبانه‌روزش را صرف احیای طبیعت در معرض خطر جنگل‌های هیرکانی می‌کند.
از مسیرهای جاده‌ای دودانگه گرفته تا آرامگاه‌ها هیچ مکانی از نگاه این فعال اجتماعی دور نمی‌ماند.او به مناسبت های گوناگون به صورت رایگان برای مردم نهال می کارد.

«داردو» که از زیر کهن‌سال ترین درخت دنیا در ابرکوه یزد ضبط می‌شود نگاهی فرهنگی، اجتماعی به حفظ محیط زیست و ترویج درخت‌کاری دارد .

«دار دو» کاریست از گروه دانش و اقتصاد شبکه دو با همکاری سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کل کشور و تهیه‌کنندگی هادی خدادی که  از شنبه تا دوشنبه (۱۳ تا ۱۵ اسفند) حوالی ساعت ۲۲:۳۰ روانه آنتن می‌شود. بازپخش این برنامه روز بعد حوالی ساعت ۱۲:۳۵ خواهد بود.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار