رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۱۵ خرداد ۱۴۰۲
  • الإثنين ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۴
  • 2023 Monday 5 June

مستند «تور برای ماست» محصول گروه مستند بنیاد فرهنگی روایت فتح با حضور اعضای تیم ملی بسکتبال با ویلچر در آسایشگاه کهریزک به نمایش درآمد. به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، مستند «تور برای ماست» به کارگردانی حسین همایون‌فر محصول گروه مستند بنیاد فرهنگی روایت فتح با حضور اعضای تیم ملی بسکتبال […]

مستند «تور برای ماست» محصول گروه مستند بنیاد فرهنگی روایت فتح با حضور اعضای تیم ملی بسکتبال با ویلچر در آسایشگاه کهریزک به نمایش درآمد.

به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، مستند «تور برای ماست» به کارگردانی حسین همایون‌فر محصول گروه مستند بنیاد فرهنگی روایت فتح با حضور اعضای تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان در آسایشگاه کهریزک به نمایش درآمد.

این فیلم با همکاری کمیته ملی پارالمپیک تولیدشده است و روایتگر پیروزی و قهرمانی تیم ملی بسکتبال با ویلچر کشورمان در بازی‌های پاراآسیایی جاکارتای اندونزی است. این نمایش با حضور و استقبال ویژه مدیران خیریه کهریزک و اعضای تیم ملی بسکتبال با ویلچر جمهوری اسلامی ایران و مددجویان آسایشگاه کهریزک به همراه عوامل فیلم و در آستانه پنجاه‌سالگی این خیریه برگزار شد.

منبع: ایلنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار