رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • پنجشنبه ۲۱ فروردین ۱۳۹۹
  • الخميس ۱۵ شعبان ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 9 April

مدیر اجرایی جشنواره فیلم فجر اصفهان، عنوان کرد: هم زمان با سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، بهمن ماه امسال برای دهمین سال متوالی میزبان جشنواره ملی فیلم فجر در اصفهان خواهیم بود. به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، رضا دهقانی گفت: امسال پردیس سینمایی اصفهان، مجموعه سینمایی سیتی‌سنتر […]

مدیر اجرایی جشنواره فیلم فجر اصفهان، عنوان کرد: هم زمان با سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر، بهمن ماه امسال برای دهمین سال متوالی میزبان جشنواره ملی فیلم فجر در اصفهان خواهیم بود.

به گزارش سینماخانه و به نقل از ستاد خبری جشنواره فیلم فجر، رضا دهقانی گفت: امسال پردیس سینمایی اصفهان، مجموعه سینمایی سیتی‌سنتر و پردیس سینمایی ساحل، میزبان سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر در اصفهان هستند.

وی ادامه داد: امسال نیز همچون سال گذشته سالن ویژه هنرمندان و اصحاب رسانه برای اکران رایگان فیلم‌ها اختصاص یافته است.

مدیر اجرایی دهمین جشنواره فیلم فجر اصفهان افزود: یکی دیگر از برنامه‌های جنبی جشنواره، برگزاری کارگاه‌های تخصصی در حوزه فیلم و سینما است که با مشارکت موسسه آموزش عالی سپهر برگزار خواهد شد.

دهقانی با اشاره به اینکه، ۹ کمیته اجرایی برای برگزاری جشنواره فعال شده‌اند، گفت: نزدیک به سه ماه است که این کمیته‌ها فعالیت خود را آغاز کرده‌اند تا یکی از بهترین دوره‌های جشنواره‌ فیلم فجر را در اصفهان داشته باشیم.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار