رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 10 خبر


  • پنجشنبه ۱۴ مهر ۱۴۰۱
  • الخميس ۱۰ ربيع أول ۱۴۴۴
  • 2022 Thursday 6 October

مستند سیاسی “خداوند در کمینگاه است” با محوریت نمایش فعالیت های تروریستی منافقین در ایران پنج شنبه ۶ مردادماه ساعت ۲۱:۳۰ از قاب شبکه پنج سیما تماشایی می شود. به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، این مستند با هدف نشان دادن چهره ی واقعی تروریست های بین اللملی تهیه […]

مستند سیاسی “خداوند در کمینگاه است” با محوریت نمایش فعالیت های تروریستی منافقین در ایران پنج شنبه ۶ مردادماه ساعت ۲۱:۳۰ از قاب شبکه پنج سیما تماشایی می شود.
به گزارش سینماخانه و به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، این مستند با هدف نشان دادن چهره ی واقعی تروریست های بین اللملی تهیه و تولید شده است و به محورهای مختلفی از جمله فعالیت های تروریستی منافقین در ایران و شرایط فعلی این گروهک ها ، رژیم بعث، تبیین عملیات مرصاد و دلاورمردی های شهید صیاد شیرازی و… می پردازد.
در این مستند حسین بهزادی فر روایتگر فعالیت های گروه منافقین است و دکتر اسماعیل زمانی استاد دانشگاه علوم سیاسی و از رزمندگان عملیات مرصاد و سردار علیرضا افشار و سردار ابوشهاب از فرماندهان دوران دفاع مقدس ) مهمانان این مستند به واکاوی و تبیین موضوعات فوق می پردازند.

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار