رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 23 خبر


  • چهارشنبه ۱۰ آذر ۱۴۰۰
  • الأربعاء ۲۵ ربيع ثاني ۱۴۴۳
  • 2021 Wednesday 1 December
  • یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۴۷
  • کد خبر : 79297
  • هنرمندان
  • چاپ خبر : درگذشت کارگردان پیشکسوت سینمای دفاع

رییس سازمان سینمایی با انتشار پیامی درگذشت رحیم رحیمی‌پور کارگردان سینمای دفاع مقدس را تسلیت گفت. به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی با انتشار پیامی درگذشت رحیم رحیمی پور کارگردان سینمای دفاع مقدس را تسلیت گفت. در متن پیام چنین آمده است: «خبر درگذشت حاج «رحیم رحیمی پور» فیلمساز […]

رییس سازمان سینمایی با انتشار پیامی درگذشت رحیم رحیمی‌پور کارگردان سینمای دفاع مقدس را تسلیت گفت.

به نقل از روابط عمومی سازمان سینمایی، محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی با انتشار پیامی درگذشت رحیم رحیمی پور کارگردان سینمای دفاع مقدس را تسلیت گفت.

در متن پیام چنین آمده است:

«خبر درگذشت حاج «رحیم رحیمی پور» فیلمساز متعهد عرصه دفاع مقدس موجب ناراحتی و اندوه بسیار شد.

بی تردید، این سینماگر پیشکسوت کشور و تهیه کننده، فیلمنامه نویس و کارگردان سینمای دفاع مقدس؛ با آثار خاطره انگیزش همچون «زندان دوله تو»، «اتاق یک»، «الماس بنفش»، «شیرین و فرهاد» در تاریخ سینمای دفاع مقدس و در یادها خواهد ماند.

زنده یاد «رحیمی پور» از جمله هنرمندانی بود که در طول چهار دهه فعالیتش همواره، دل در گروی سینمای آرمانی اش یعنی سینمای انقلاب و دفاع مقدس داشت و در طول زندگیش همیشه نسبت به آرمان‌های انقلاب دغدغه مند بود.

در این ایام ربیع، باشد که شفاعت پیامبر رحمت حضرت ختمی مرتبت (ص) روزیش در عالم برزخ و قیامت باشد و رفقای شهیدش از او به خوبی پذیرایی کنند.

فقدان این کارگردان متعهد و دلسوز عرصه انقلاب و دفاع مقدس را به جامعه سینمایی، سینماگران دفاع مقدس و بویژه، به خانواده این هنرمند تسلیت می گویم و از خداوند متعال برای آن مرحوم رحمت و مغفرت و برای خانواده ایشان صبر و شکیبایی مسئلت دارم.»

منبع: مهر

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار