رفتن به بالا

اخبار سینما، تئاتر و تلویزیون

تعداد اخبار امروز : 0 خبر


  • دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۴۰۰
  • الإثنين ۱۲ صفر ۱۴۴۳
  • 2021 Monday 20 September

فصل جدید برنامه «سلام تهران» با رنگ و بوی جدید و مجریان تازه از شبکه پنج سیما در حال پخش است. از یک هفته پیش برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما با رنگ و بوی جدید و تغییراتی نسبت به ادوار قبل روی آنتن رفته است. در این مجله صبحگاهی اخبار و اتفاقات روز و تیتر […]

فصل جدید برنامه «سلام تهران» با رنگ و بوی جدید و مجریان تازه از شبکه پنج سیما در حال پخش است.

از یک هفته پیش برنامه صبحگاهی شبکه پنج سیما با رنگ و بوی جدید و تغییراتی نسبت به ادوار قبل روی آنتن رفته است.

در این مجله صبحگاهی اخبار و اتفاقات روز و تیتر مطبوعات مرور شده و تحلیل‌ می‌شود. اجرای فصل جدید «سلام تهران» را مصطفی امامی به عهده دارد و روح‌الله رحیمی و علی شعبانی تهیه‌کنندگان آن هستند.

در این برنامه‌ که محصول گروه اجتماعی شبکه تهران است قرار است مسائل مختلف کشور با تمرکز بر پایتخت بررسی شود. در همین راستا،‌ مجریان و کارشناسان متنوعی میزهای مختلف ورزش، فرهنگ، اقتصاد و … را اجرا خواهند کرد. مصطفی امامی در کنار قدسیه صالحی مرور روزنامه‌های صبح را نیز به عهده دارند ضمن این که صالحی مجری بخش کافه و آشپزخانه این برنامه صبحگاهی نیز هست. میز طنز و فضای مجازی را نیز به ترتیب محمد شعبان‌پور و  اجرا می‌کنند و حافظ کاظم‌زاده نیز مجری‌کارشناس بخش ورزشی است.

فربد شکرایی مجری، بازیگر و فیلمساز در سری جدید این مجله صبحگاهی دو بخش میز فرهنگی هنری و آیتم «با مردم» را اجرا می‌کند. اجرای این بخش در هفته گذشته مورد توجه مخاطبان قرار گرفته و فضای متنوع و پرنشاطی را در این برنامه ایجادکرده است. در آیتم «با مردم» شکرایی به صورت زنده و با تکیه بر نرم‌افزارهای ارتباطی، مخاطبان را با حال و هوای صبح تهران و مشاغل صبحگاهی پایتخت پیوند می‌دهد. او همچنین در میز فرهنگی هنری علاوه بر مرور تازه‌ترین اخبار فرهنگی هنری با هنرمندان و چهره‌های شاخص این حوزه گفت‌و ‌گو می‌کند.

برنامه صبحگاهی«سلام تهران» شنبه تا چهارشنبه از ساعت ۸ تا ۱۰ صبح از آنتن شبکه پنج سیما در حال پخش است.

منبع: آنا

اخبار مرتبط

نظراتآخین اخبار